Rendben!
preloader
  • Feladatok

    • Szakmai és operatív vezetője a gyártóüzem minőségbiztosítási csapatának
    • Minőségi mutatók összegyűjtése és elemzése, riportálás a management részére
    • Az auditok végrehajtásának, kiértékelésének és nyomon követésének biztosítása
    • A termék- és folyamatminőség biztosítása
    • A termékellenőrzések meghatározása, koordinálása és optimalizálása a szállítási minőség hatékony biztosítása érdekében
    • A termékauditok, bemintázások, újbóli minősítések és laboratóriumi vizsgálatok tervezése és koordinálása a folyamatban lévő sorozatgyártás során
    • A termékminőség azonosítása és elemzése
    • A minőségi problémák módszertani problémamegoldásának biztosítása és továbbfejlesztése
    • A sorozatgyártott termékek teszttervezésének meghatározása és elkészítése az érintett szakmai részlegekkel egyeztetve
    • Elemzések elvégzése, beleértve az adatok kiértékelését és feldolgozását is
    • A reklamációk (belső/külső) rögzítésének és feldolgozásának biztosítása
    • A beszállítói minőségi koordinálása a Beszerzéssel egyeztetve
    • Vevői képviselő - kapcsolattartó
  • Elvárások

    • Felsőfokú műszaki végzettség
    • Tárgyalóképes német és angol nyelvtudás
    • Több hároméves szakmai tapasztalat minőségbiztosítási vezetőként vagy hasonló pozícióban az autóiparban
    • A minőségirányítási terület beható ismerete
    • Biztos MS-Office és SAP ismeretek
  • Előnyt jelent

    • Minőségügyi mérnök végzettség
  • Amit kínálunk

    • Versenyképes fizetés és juttatási csomag
    • Stabil nemzetközi hátterű cég
    • Fejlődési és előrelépői lehetőség

Amennyiben nem talált az érdeklődésének, irányultságának megfelelő munkakört, jelentkezzen itt, munkatársunk felveszi Önnel a kapcsolatot.