Rendben!
preloader
  • Feladatok

    • A bérszámfejtés támogatása, adatszolgáltatási feladatok ellátása, bérek előkészítése, ellenőrzése
    • HR-riportok készítése és elemzése, Excel alapú kimutatások és adatok összeállítása, a vezetői döntéshozatal támogatása
    • Munkaügyi feladatok ellátása: munkaszerződések készítése és nyomon követése, változások kezelése, dolgozói adminisztráció és dokumentumok karbantartása
    • Dolgozókkal való kapcsolattartás, tájékoztatás foglalkoztatáshoz kapcsolódó témákban, munkaügyi kérdések proaktív kezelése
    • A munkahelyi vezető napi munkájának támogatása
    • Egyéb, projekt-jellegű feladatok ellátása
  • Elvárások

    • Felsőfokú végzettség, HR, munkaügy vagy gazdasági területen
    • Mélyreható ismeretek a munkaügyi szabályokban és azok gyakorlati alkalmazásában
    • Magas szintű Excel tudás és tapasztalat adatelemzésben, riportok és kimutatások készítésében
    • Jó kommunikációs-, szervező- és problémamegoldó készség
    • Precíz, pontos munkavégzés
    • Terhelhetőség
    • Aktív német- és/vagy angol nyelvtudás
    • Legalább 5 év szakmai tapasztalat
  • Amit kínálunk

    • Versenyképes jövedelem
    • Változatos és kihívást jelentő feladatok
    • Folyamatos fejlődési lehetőség
    • Multinacionális környezet

Amennyiben nem talált az érdeklődésének, irányultságának megfelelő munkakört, jelentkezzen itt, munkatársunk felveszi Önnel a kapcsolatot.